picture of webshop AEK Pay Senedi Danısmanlık ve Basım Merkezi

AEK Pay Senedi Danısmanlık ve Basım Merkezi
HİSSE SENEDİ BASTIRAN SİRKET KAZANIYOR. 0 VERGİ, 0 KDV

Ayse's services

AEK Pay Senedi Basım Merkezi

Hisse senedi ( Pay senedi) basımında daha güvenli / kontrollü bir biçimde çalışmalar sürdürülmektedir.

“Eksiz ve hatasız olması için özen gösterilen” Pay Senedi taslak çalışmalarının İş sahipleri ve Mali Müşavirleri tarafından kontrol ve onayı da çok kısa süre içinde yapılabilmektedir. İşin onayı alındıktan sonra pay senedi üretim süresi 2-3 gün sürmektedir.

Ayse's story

Ayşe Kösebay
"Kadın Girişimci" kimliği ile AEK şirketinin kurucusu olan Ayşe KÖSEBAY 22 yıldır basım sektörü içinde. Bir yandan ekonomi / işletme eğitimi alırken diğer taraftan da basım dünyasının değişik departmanlarında çalıştı. Yardımcı işçilikten Genel Müdürlüğe kadar tüm kademelerde görev aldı. Yerli, yabancı pek çok bankaya A’dan Z’ye kadar tüm hizmetler verilirken “Yönetici” olarak işinin başında oldu. İşletme Yüksek Lisansını bitirdi. Pek çok fuara katılıp “baskı öncesi – sırası – sonrası çalışmaları”, “Güvenlikli baskı” başlıklı pek çok sempozyuma katıldı.
Sektörün çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları içinde üye, kurucu üye kimliğimle yer aldı. Bu arada KOSGEB’in Aydın Üniversitesi ile birlikte hayata geçirdiği “Girişimcilik” eğitimini bitirdi. İnovasyon eğitimi aldı, çeşitli sempozyumlara katıldı.
Ayşe Kösebay Türkiye’de pek bilinmeyen ancak Batı dünyasının Basım sektörü  içinde önemli bir yer bulan Basım danışmalığı işini bir yandan tanıtıyor diğer taraftan da uyguluyor.

AYŞE KÖSEBAY' ın bir diğer mesleki " BECERİSİ " de da kıymetli kağıt /pay senedi v.b. gibi ürünler ile ilgili ihtisası.
Şu anda Türkiye'de Pay senedine YENİ NESİL güvenlik önlemlerini uygulayan İLK kuruluş olan AEK Hisse Senedi Danışmanlık ve Basım Merkezi  Güvenlik konusunda  aranan ve çözüm üreten bir Marka niteliğinde.
Yerli/ yabancı pek çok şirkete Pay senedi hazırlanması ,basımı ve Yeni Nesil Güvenlik uygulaması gibi hizmetleri yöneten
Kurucu .Ayşe Kösebay kıymetli kağıt sektöründe 6 yılını Haziran 2016 geride bıraktı...

https://www.facebook.com/aekpaysenedi/

http://aekpaysenedi.com/

Contact me